شرکای اجتماعی و آموزشی

هلدینگ سوشیانت 

موضوع تفاهم نامه :

  1. ارائه کلیه خدمات باشگاه مشتریان از قبیل خدمات رفاهی (اعتباری ، تقسیطی و تخفیفی)، خدمات بیمه­‌ای و تبلیغات، بهره‌مندی ازسامانه حمل و نقل، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تولید محتوای آموزش الکترونیکی، به جامعه هدف کانون شامل (موسسان، مربیان،کارکنان، کارآموزان آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد و خانواده‌های آنها) .
  2. انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی درحوزه‌های بازاریابی و بازارسازی به منظورتوسعه فرهنگ مهارت آموزی و رونق کسب وکارآموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد
  3. پیگیری اشتغال مهارت آموختگان آموزشگاه‌های فنی وحرفه ای آزاد از طریق سایت کاریابی و سایر بسترهای هلدینگ
  4. امکان بهره گیری آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد از خدمات حفاظتی و مراقبتی  هلدینگ و استفاده از ظرفیت‌های هلدینگ در خصوص سامانه­ شناسایی مشترک به صورت الکترونیک (سامانه تشخیص چهره و...) و سخت‌افزارهای مرتبط از قبیل دوربین، ذخیره ساز و ...... به صورت شرایط خاص و ویژه برای جامعه هدف کانون کشوری. 
  5. همکاری در ایجاد، توسعه، ارتقا و به روزرسانی سامانه‌های الکترونیکی مورد نیازکانون کشوری، کانون‌های استانی، انجمن‌های تابعه وآموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد .
  6. پیگری اخذ صلاحیت فردی برای مدیران، مؤسسان، بهره برداران، پرسنل و ارائه دهندگان خدمات در آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد از پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا.
  1. ایجاد بسترهای لازم به منظور ارائه خدمات و اتصال به سامانه‌ها، اپلیکیشن‌ها، وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌ها که در تعامل و همکاری با هلدینگ می‌باشند به منظور استفاده از خدمات ودوره‌­های آموزشی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد سراسرکشور
  2. استفاده ازخدمات پیام رسان و سیم کارت همراه هلدینگ برای اعضای کانون کشوری و استانی و انجمن‌های عضو، مؤسسان و کارکنان آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد و کارآموزان با شرایط ویژه از قبیل (بسته‌های سفارشی، مکالمه رایگان درون شبکه با شارژ ماهانه و...).
  3. ساماندهی و ایجاد بستر لازم به منظور ارائه خدمات به اتباع خارجی متقاضی آموزش‌‌های مهارتی آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد سراسرکشور .  
  4. همکاری درتدوین و ارائه استانداردهای آموزشی و صدور گواهی‌های مدیریت آموزشی برای موسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد و کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی شامل وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها ، نهادها و شرکت‌ها به منظورکمک در پیاده‌سازی نظام جامع آموزش و نیروی‌انسانی از قبیل ISOها و موارد مشابه
  5. ارائه آموزش‌های تخصصی بصورت حضوری و الکترونیکی درحوزه‌های مورد نظر هلدینگ با استفاده ازظرفیت‌های هلدینگ و آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد برای کلیه سازمان‌ها، نهادها و موسسات دولتی و خصوصی و متقاضیان آزاد با امکان صدور گواهی حضور مشترک هلدینگ و کانون کشوری .

تبصره : هلدینگ به عنوان سهامدار عمده شرکت‌های زیر مجموعه خود اقدام به امضای این تفاهم‌نامه می‌نماید و مراحل اجرا به زیر مجموعه‌های هلدینگ تفویض خواهد شد.

تبلیغات
اخبار سامانه